- Handboek Goed Doen 2.0. Sociale media in het voortgezet onderwijs – Een vrolijke handleiding van Kennisnet en Mijn kind online om scholieren te leren zich in te zetten voor goede doelen met behulp van sociale media.
Niet alleen inspirerend voor scholieren.
- Duitse scholieren spellen slechter dan enkele decennia geleden… – maar schrijven wel creatiever.
- Interview met Arnold Jonk in het Reformatorisch Dagblad – Het Reformatorisch Dagblad publiceerde een drieluik over de inspectie. Laatste deel was een interview met hoofdinspecteur Arnold Jonk. Arnold maakte duidelijk dat als je de inspecteur wilt zien als adviseur, je ook moet accepteren dat hij wel eens over zaken begint die niet direct in een wettelijk kader passen.
- Thomas Friedman in NYT over hoe onderwijs leerlingen moet voorbereiden op de samenleving – “Wij konden onze eerste baan vinden, de jongeren van nu moeten hem uitvinden,” schrijft columnist Thomas Friedman in de New York Times. Onderwijs moet hen daarop voorbereiden.